Salón a značku Beauty 4 You budujem od roku 2006.

img
MANIKÚRA / PEDIKÚRA

Aby Vaše ruky aj nohy boli Krásne a Zdravé

Milujem svoju prácu a trávim v nej podľa mojej rodiny veľmi veľa času ☺. Táto práca ma však nesmierne napĺňa a som v nej šťastná ☺

Od začiatku mojej profesionálnej kariéry v oblasti Beauty sa vzdelávam u prestížnych a uznávaných školiteľov, značiek a firiem v tomto obore na Slovensku, v Českej Republike, v Nemecku a na Ukrajine.

  • Absolvovala som preškolenie na Manikúra, Gélová modeláž – Akryl, Medicinálna Pedikúra,  Kozmetika.
  • Doplnkové školenia : B/S Spange špony, Ross Fraser špony, Podofix špony, Combiped špony, šponovanie pomocou titánovej nite.  
  • Členka živnostenskej skúšobnej komisie od roku 2011 do roku 2013.
  • V r. 2014 absolvované preškolenie v Nemecku na podologické ošetrenie v praxi prístrojom a prípravkami Footcare a Care & More od firmy SUDA .
  • V roku 2017- 2018 som absolvovala lektorský kurz na ošetrenie zarastených nechtov pomocou B/S Spange špôn. Som jediná na Slovensku s oprávnením školiť priamo od ich autora pána Bernda Stolza.
  • Školenie : Microblading – tetovanie obočia 2018-2019.
  • V roku 2018 preškolenie na metódu ARKADY v ošetrení zarastených nechtov a protetiky vedenou pánom Arkadym.
  • Školenie Lash Lifting 2019 v Čechách.
  • Školenie Brow Henna v Brne.
  • Nové školenie v oblasti manikúry – v roku 2018,2019: Hĺbková manikúra, modeláž nechotov- Kyjev

V roku 2018 som priniesla na Slovensko Novinku :

Titanová niť ako pomoc pri zarastených nechtoch. ( školiteľ pán Ivan Popudin - Ukrajina)

  Ako lektor organizujem pod záštitou firmy Schumann & Berthold s.r.o workshopy Prontoman, školenie B/S Spange špony - pomoc a riešenie pri zarastenom nechte. 

Zúčastňujem sa podologických stretnutí na Slovensku a v Českej republike, kde som bola oslovená na uskutočnenie prednášok na tému Prontoman- účinná pomoc v pedikúre.

Pre začínajúcich a pokročilých pedikérov organizujem komplexné nadstavbové školenie Moderná Pedikúra - súhrn odborných rád získaných mojou dlhodobou praxou.

Pravidelne navštevujem výstavy, odborné semináre, prednášky a workshopy v oblasti Beauty – v Bratislave, v Prahe, v Ostrave, v Dusseldorfe, v Mníchove, vo Waršave.

Spolupracujem s renomovaným  Inštitútom klinickej a experimentálnej dermatovenerológie v Bratislave. 

Rada objavujem a ponúkam novinky a informácie pre svojich klientov, chcem byť vždy vpred s trendom a novinkami. Ponúkam Vám príjemne prostredie profesionálny a empatický prístup.

Stretnete u nás v salónoch Beauty4You dve kolegyne : mňa :Emíliu - salón Beauty 4 You I ( B4Y I ) a kolegyňu Zoyu z Ukrajiny ( Salón Beauty 4 You II ). Kolegyňu Zoyu som si pribrala na pomoc do novootvoreného salónu B4Y II, aby som zvládala uspokojiť zvýšený záujem o moje služby. Zoya pracuje rovnakým štýlom a na odbornej úrovni ako ja a prešla mojim „náročným“ výberovým konaní.

Tešíme sa na Vás a veríme že Vám budeme vedieť pomôcť nielen v oblasti skrášlenia, ale aj riešenia estetických a zdravotných problémov.